Informacje o firmie

Firma Domainhost jest polską firmą, obecną na rynku rejestratorów domen nieprzerwanie od roku 2002.
Od początku naszej działalności zajmujemy się głównie rejestracją domen internetowych z całego świata.
Do naszych klientów należą głownie osoby prywatne a także średnie i małe firmy oraz organizacje, głownie z Unii Europejskiej jak również z innych krajów. Posiadamy odziały m.in. w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz przedstawicielstwa w innych krajach europejskich.
Oferujemy największy w Polsce wybór domen internetowych (aktualnie ponad 440 rodzajów domen) oraz jedne z najniższych na rynku ceny rejestracji i odnowień domen narodowych i globalnych.

Polityka

Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących dla swoich klientów tylko domeny internetowe (bez web-hostingu) .
Zarejestruj domeny u nas, a firmę hostingową możesz wybrać spokojnie później, lub ją zmienić w każdej chwili, w zależności od aktualnych potrzeb, bez konieczności przenoszenia domeny za każdym razem . Kupując u nas domeny nie musisz wykupować web-hostingu czy serwera , wybór web-hostingu należy tylko do Ciebie. Istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania każdej zarejestrowanej u nas domeny na naszych serwerach DNS.

Nasza oferta to rejestracja domen internetowych z całego świata po niskich cenach.
Od samego początku stosujemy zawsze czytelne i jasne cenniki opłat za rejestracje lub odnowienia ważności domeny, bez ukrytych opłat, dodatkowych kosztów, niezrozumiałych regulaminów, niejasnych promocji oraz bez dumpingu cenowego. Domeny rejestrowane są najczęściej bezpośrednio w rejestrze domen danego kraju, niekiedy korzystamy z usług naszych zaufanych partnerów, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności.

Kontakt:

Nasze biura obsługi czynne są w godzinach od 10.00 do 18.00 w dni robocze.
Poza w/w godzinami oraz w soboty, niedziele i wszystkie święta prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub przez e-mail.
Skontaktujemy się tak szybko jak to będzie możliwe, najpóźniej w ciągu kilku godzin.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty,
a w razie jakichkolwiek pytań czy niejasności służymy chętnie pomocą.

Sprawdź nasza ofertę - >  rejestracja domen internetowych


Najtansze domeny. Rejestracja i odnowienia. Promocje domen bez haczykow. Rejestrator

   HomeFirma