Wszystkie rejestrowane u nas domeny, rejestrowane są zawsze na na okres na jaki zostały z góry opłacone.
W przypadku nie opłacenia domeny na czas, jest ona po prostu po pewnym czasie usuwana.

Przywrócenie nieopłaconej na czas domeny możliwe jest tylko w określonym czasie (najczęściej do 7-14 dni po wygaśnięciu domeny) i wiąże się najczęściej dodatkowymi kosztami. Oprócz opłaty za odnowienie domeny dochodzi jeszcze koszt jej przywrócenia.

Koszt przywrócenia nieopłaconej na czas domeny nie jest identyczny dla wszystkich domen.
Wszystko zależy od rodzaju domeny, różne rejestry, w zależności od kraju, maja swoje własne, indywidualne zasady i procedury z tym związane.
Koszt przywrócenia może wynosić nawet 100% ceny rejestracji lub w przypadku niektórych domen dużo więcej.

Jeżeli nie chcą Państwo ponosić dodatkowych kosztów, prosimy pamiętać o opłacaniu faktur za domeny na czas.

W przypadku gdy domena nie zostanie opłacona na czas, a chcą Państwo ją przywrócić , prosimy o kontakt z nami w tej sprawie.
Postaramy się zrobić wszystko co będzie możliwe, aby udało się przywrócić domenę po jak najniższych kosztach. Prosimy również pamiętać o tym, ze bardzo ważny jest w tym przypadku czas. Po 2-3 lub więcej tygodniach od wygaśnięcia domeny, przywrócenie jej najczęściej nie jest już możliwe lub domena może zostać już całkowicie usunięta i zarejestrowana przez inna osobę.


Jeśli maja Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.Najtansze domeny. Rejestracja i odnowienia. Promocje domen bez haczykow. Rejestrator

   HomePrzywrócenie domeny